Політика конфіденційності

На будь-якому інтернет-ресурсі, який передбачає збір даних (зворотній зв’язок, розсилання листів поштою, підписка, реєстрація і створення персонального кабінету) діє власна політика конфіденційності. Адміністрація сайту зобов’язана отримати дозвіл на обробку особистої інформації і надати для ознайомлення посилання, за яким людина може детально ознайомитися з основними положеннями.

Особливості збору та зберігання персональних даних

Сайт, взаємодіючи з відвідувачем здійснює обробку наступних даних:

 • Персональних, що надані безпосередньо під час заповнення реєстраційної форми чи при користуванні сервісами сайту;
 • ІР-адреси;
 • cookie-файли;
 • налаштування браузеру та його параметри (User-agent).

Сайт sumno.org.ua збирає виключно дані, які людина добровільно надає (наприклад, ПІБ, стать, дата народження, контактні дані та ін.). Інтернет-ресурсом фіксуються всі способи, якими користувач здійснює вхід. Дані, що мають відношення до трафіку не збираються.

Варто зауважити, що компанія збирає лиш мінімальну кількість інформації, необхідної для здійснення запиту.

Згідно з українським законодавством портал не накопичує інформацію, що стосується:

 • Расового, етнічного походження;
 • релігійних, політпоглядів;
 • світоглядних переконань;
 • членства в профспілках та політпартіях;
 • судимості та кримінальних покарань;
 • генетичних і біометричних даних;
 • статевих вподобаннях.

Сайт займається збором даних статистики відвідування. Вони можуть включати подробиці про:

 • Трафік;
 • метод з’єднання з мережею;
 • тип браузеру;
 • дату, час та тривалість серфінгу.

Способи обробки

Обробка особистих даних здійснюється спеціально створеними дата-центрами, де є спеціалізоване обладнання, яке забезпечує роботу сервісів. Надана інформація обробляється належним чином і зберігається в базі чи таблиці бази ресурсу.

Цілі використання інформації про користувачів

Дані, що стосуються користувачів використовуються з метою:

 • Обміну новинами;
 • відносини у рекламній сфері та комунікацій;
 • виконання законодавства України.

Безпека ваших особистих даних гарантується на весь період їх зберіганнях в системі платформи. Він продовжується не довше ніж це потрібно для реалізації їх обробки. Після припинення суб’єктом інформації бути користувачем сайту абсолютно всі його дані відразу видаляються із бази.

Забезпечення безпеки неповнолітнім особам

Наш сайт, на якому міститься контент, що висвітлює азартні розваги, не призначений для користування людям, котрим не виповнився 21 рік (згідно із законодавством України). Платформа надзвичайно серйозно ставиться до питань безпеки неповнолітніх користувачів. Так, представники сайту можуть звернутися безпосередньо до батьків конкретних дітей з вимогою провести їм роз’яснювальні бесіди.

Взаємодія платформи зі сторонніми компаніями та третіми особами

Платформа ні в якому разі не передає персональні дані користувачів третім особам. Винятками є випадки, коли цього вимагають державні органи. Ми розуміємо, що особиста інформація – надзвичайна цінність для кожного, вона є невід’ємним змістом немайнових прав кожної фізичної особи. Інтернет-ресурс вживає заходів для надійного захисту кожної людини, котра добровільно і свідомо передала свої дані у користування сайту.

На платформі можуть зустрічатися посилання на інші ресурси з азартними іграми. Це робиться виключно в інформаційних цілях. При переході на посилання політики конфіденційності нашої компанії втрачає свою чинність. тому ми рекомендуємо детально переглянути політику конфіденційності та збереження і обробки даних кожного такого сайту переш ніж надавати будь-які дані, що можуть ідентифікувати вас, як конкретну людину.

Конфіденційність активності

Подробиці стосовно активності (трафіку) користувача, що проходять з використанням електронної пошти чи мережі, надійно захищені згідно із законодавством. Іншими словами, платформа не порушує таємницю «активності» людини під час серфінгу по сторінкам нашого ресурсу.

Захист даних

Ми використовуємо стандартні методи операційної/технологічної протекції інформації і персональної інформації від зміни, видалення чи неправомірного використання. Однак, платформа те може дати 100% гарантію від всіх загроз, що чекають в мережі Інтернет.

Доступ не надається стороннім особам. В деяких випадках він може бути наданий уповноваженим працівникам, що в свою чергу гарантують забезпечення збереження таємниці згідно з нашими вимогами.

Поширення особистої інформації без згоди самого суб’єкта чи уповноваженої ним особи надається дозвіл тільки в тому разі, якщо це прописано в пунктах закону. Крім того, розголошення здійснюється тільки якщо в цьому є необхідність і в інтересах національної, економічної безпеки та прав людей.

Умови отримання доступу до персональної інформації

Порядок отримання вільного доступу до даних конкретного суб’єкта коригується умовами згоди користувача, наданої тому, хто володіє цією інформацією і здійснює її обробку у відповідності до норм закону.

Користувач може отримати відомості про себе у всіх суб’єктів відносин, що пов’язаний з його персональними даними, тільки якщо він повідомить ім’я, ініціали, місце прописки чи проживання, реквізити офіційних документів (виключення, випадки встановлені законом).

Основні положення:

 • Доступ до власних даних людина отримую абсолютно безплатно;
 • відстрочка вільного доступу до інформації недопустима.

Сповіщення про відстрочку може отримати виключно третя особа. Вона надається у письмовій формі з поясненням кроків здійснення скарження.

Зміна політики конфіденційності

Зміна положень політики конфіденційності платформи sumno.org.ua може бути здійснена в будь який момент без попереднього повідомлення користувачів. У випадку внесення серйозних змін, відповідне повідомлення розміщується на сайті. В ньому вказується термін, протягом котрого користувач зобов’язаний погодитися з новими положеннями, в іншому разі всі дані, в тому числі персональний кабінет, будуть автоматично видалені. Щоб запобігти цьому користувач може написати письмову відмову від нових правил. Однак, в даному випадку, в разі непередбачуваних обставин, сайт відповідальності не несе.

Поділитися статтею: